fbpx
8.8 C
Skopje

АЕК не дава веќе пари за Панорамското тркало

АКТУЕЛНО

Агенцијата за електронски комуникации – финансиер на Панорамското тркало годинава нема да донира пари на сметката на ЈСП за изградбата на овој проект. Од АЕК изјавиле дека вишокот на средства ќе ги употребат за други цели.

 

 

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -