fbpx
-4.2 C
Skopje

Љубчо Георгиевски: Честитки до македонските граѓани за големиот празник Илинден!

АКТУЕЛНО

Честитки до македонските граѓани за големиот празник Илинден!

Да читаме повеќе историја од различни извори. Така ќе дознаеме каде ни се пријателите, каде непријателите и ќе одиме побрзо напред, стои во честитката од претседателот на ВМРО НП Љубчо Георгиевски.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -