30.8 C
Skopje
Friday, June 21, 2024

(ВИДЕО) Скандал на Би-Би-Си: Порно филм среде спортски вести

Додека спикерката Софи Раворт го чита спортскиот извештај во вестите, на мониторите во позадина еден од вработените пуштил порно филм. Дури ни камерманите во студиото во првиот момент не забележуваат што се случува и им треба извесно време за да го променат фокусот. Сосем доволно за гледачите да ги забележат голите гради на порно актерката, а видеото да стане вистински хит на интернет.

https://www.youtube.com/watch?v=XJ0dfaZI9y4

поврзани објави

Последни објави