27.8 C
Skopje
Thursday, June 13, 2024

(ФОТО) Соколов се сретна со пазарџиите на Градскиот пазар во Делчево

Кандидатот за градоначалник на ВМРО ДПМНЕ од Делчево Иван Соколов денеска беше во посета на градскиот пазар во Делчево каде што оствари средба со жителите на градот и околните села.

За време на средбите кандидатот разговараше за реализираните проекти во изминатите години, а воедно презентираше дела од проектите кои се предвидени во програмата на самиот кандидат.

Фото
Фото
Фото
Фото
Фото

поврзани објави

Последни објави