fbpx
16.8 C
Skopje

Соколов: Крвта вода не бидува, ќе славиме заедно со браќата од ВМРО НП (ФОТО)

АКТУЕЛНО

Крвта вода не бидува, ВМРО во најтешките моменти се соединува на едно место, оваа поддршка од ВМРО НП е од огромно значење за мене како кандидат за градоначалник и се надевам дека истата ќе допринесе за еден голем резултат за сите нас, рече Иван Соколов на коктел пред членовите на партијата на Љубчо Георгиевски.

Фото

Фото

Фото

 

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -