fbpx
6.8 C
Skopje

ВИДЕО: Тепачка во авион предизвикала принудно слетување

АКТУЕЛНО

Авион на лет од Бејрут кон Лондон, принудно слетал во Истанбул, откако настанала тепача помеѓу патниците во истиот.

На аматерската снимка снимена со мобилен телефон, јасно се гледа како двајца патници си разменуваат тупаници, додека останатите се обидуваат да ги разделат.

https://www.youtube.com/watch?v=t_SgiOO0Gm8&oref=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3Dt_SgiOO0Gm8&has_verified=1

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -