fbpx
11.8 C
Skopje

ВИДЕО: Изведуваше стриптиз за да заработи Ајфон Х, но на крајот она што го доби ги остави сите во неверување

АКТУЕЛНО

Моментот кога руската студентка Јевгенија С. (19) се соблекува гола се со цел да заработи нов Ајфон Х стана вистински вирален хит на социјалните мрежи.

Станува збор за девојката која преку стриптиз сакала да заработи за новиот Ајфон Х, а наместо тоа таа добила ефтин, украден и половен телефон, а освен тоа таа била избркана и од факултет.

На снимката се гледа како девојката ги покрива своите голи гради со рацете додека неколку момчиња во позадина викуваат и гледаат во неа.

Мајката на девојката работи неколку работи како би го платила образованието на нејзината ќерка и вели дека нејзината ќерка понекогаш прави работи кои ќе и ги кажат другите без да размисли на последиците, пишува Дејли меил.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -