fbpx
12.8 C
Skopje

ФОТО: Се запали автомобил на патот Тетово – Гостивар

АКТУЕЛНО

На местото на настанот се присутни полициски и противпожарни возила и се уште нема информации за повредени лица.

Се запали автомобил на автопатот Тетово – Гостивар од засега непознати причини.

На местото на настанот се присутни полициски и противпожарни возила и се уште нема информации за повредени лица.

Сообраќајот се одвива по една лента.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -