15.8 C
Skopje
Saturday, May 18, 2024
spot_img

ВАКА И МЕСИ ИМ ПРАВЕШЕ НА 14 ГОДИНИ

ФК Барселона воопшто не треба да се грижи за својата иднина, бидејќи има школа во која играат најталентираните и најдобрите. Детево не е ни прво ни последно кое демонстрира ваков соло продор. Кој знае што ќе извадат за некоја година од таа силна конкуренција на ѕверчиња.

Извор: Off.net.mk

поврзани објави

- Advertisement -spot_img

Последни објави