fbpx
12.8 C
Skopje

ФОТО: Иванка Трамп никогаш не изгледала посекси, со новогодишниот фустан ги шокираше сите

АКТУЕЛНО

Ќерката на Доналд Трамп, според голем број на медиуми и аналитичари, е меѓу највлијателните жени во светот.

Сите се воодушевуваат на нејзината убавина, а таа секогаш е дотерана по најнова мода.

Сепак, нејзиниот стил никогаш не биле провокативни парчиња гардерова, па затоа фустанот кој го облече за нова година, ги шокираше сите.

Прекрасен, долг фустан со огромен шлиц одлично прилега на згодната Иванка.

Иванка Трамп

Фото

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -