fbpx
20.8 C
Skopje

Какво ниво на психолошка свест? Изгубено куче застрелано во око

АКТУЕЛНО

Немам навика, ниту интерес да изјавувам свое мислење околу било што на фб статус. Но, морам да ја споделам оваа лична…

Posted by Dimitar Bozinovski on Monday, February 5, 2018

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -