10.8 C
Skopje
Saturday, April 20, 2024
Платено политичко рекламирање

ФОТО: Секси тело – Сузе Гавазова позира во бикини

Една од најубавите, а според многумина и најубавата фолкерка на нашата естрада, Сузана Гавазова уште еднаш ги почести своите фанови со секси фотографии.

Гавазова заедно со својот сопруг ужива во спа центар, а секако во прв план е нејзиното тело, кое не може да остане незабележано. Иако има 36 години, изгледа како 20 годишна манекенка.

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -spot_img

Последни објави