2.8 C
Skopje
Thursday, November 30, 2023

ТРАМП ВО БЕЗОБРАЗНО ИЗДАНИЕ: За време на танцот со Меланија, тој ја тераше да му направи нешто безобразно! (ВИДЕО)

Додека претходните настани не бараа читање од усни, за овој тоа беше неопходно.

Благодарение на вредната и напредна технологија „Bad Lip Reading“ ние сега знаеме што имаше во поклонот на Меланија, и дека Доналд и Барак разменуваат пасивно – агресивни навреди додека се смешкаат пред Белата куќа.

Додека Меланија зборуваше дека има „поклон“ за Мишел, Обама му се обрати на Трамп со зборовите „ужасен си“.

Трамп му возврати со зборовите „се правам дека ми се допаѓате, но јас ве мразам“.

Видеото исто така го разоткрива планот на Буш и Хилари да го „притиснат“ Доналд, а Обама рекол дека Трамп изгледа депресивно.

Она што Меланија и Доналд го зборуваа за време на нивниот танц не е воопшто добро и пристојно.

„Ќе треба и да ме почешеш“ и рече Доналд на Меланија, пред да ги изивка зборовите „Јас победив“.

Погледнете го ова урнебесно видео направено со цел да ја насмее јавноста:

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -