fbpx
-1.2 C
Skopje

ХОРОР во Белград: Син ја заклал мајка си, па се предал на полицијата

АКТУЕЛНО

Утрово во Белград се случило хорор убиство, откако син ја заклал својата мајка во стан на улицата Михаил Булгаков, пренесува Танјуг.

Според информациите од МВР, жената била убиена околу 3 и 4 часот во текот на ноќта, а Брзата помош била повиката околу 5:15 часот.

Од неофицијални информации, синот бил со психички проблеми, а истиот се предал сам на полицијата.в

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -