fbpx
11.8 C
Skopje

Ѓорге Иванов: Сите напредуваат во ЕУ и НАТО, Македонија стои во место!

АКТУЕЛНО

На социјалната мрежа Фејсбук на страницата „Фан клуб на референдум за ЕУ и НАТО“ се појави интересно видео – компилација од изјави на претседателот Ѓорге Иванов каде што тој отворено зборува дека сите напредуваат во ЕУ и НАТО, а Македонија стои во место, а најголем дел од населението во Македонија сака да биде во ЕУ.

Еве го видеото.

Кој сака да стоиме во место?

Ѓорге Иванов: Сите напредуваат во ЕУ и НАТО, Македонија стои во место.

Posted by Фан клуб Сеир on Sunday, August 5, 2018

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -