fbpx
8.8 C
Skopje

Марија Шерифовиќ ги сподели радосните вести со фановите (ФОТО)

АКТУЕЛНО

Пејачката Марија Шерифовиќ донесе одлука да ги воодушеви своите многубројни фанови.

Имено таа многу сака кучиња, а посебно англиски булдог, а токму едно бебе од таа раса и го освои срцето.

-Јас мислам дека сепак ќе го прошириме семејството, напиша пејачката на својот Инстаграм профил, погледнете.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -