fbpx
11.8 C
Skopje

Мајка вадела пари од банкомат: Кога го видела екранот, не можела да ги задржи солзите

АКТУЕЛНО

Се чини дека денес луѓето ретко покажуваат благодарност. Понекогаш едно „благодарам“ многу значи и ги зближува луѓето на посебен начин. Меѓутоа, луѓето се често толку обземени со својот живот, што забораваат на манирите.

Некој се сетил како на интересен начин да ги потсети луѓето на тоа колку е убаво подарувањето и благодарноста. Во таа цел, послужил банкомат, кој на секого му носел по некој подарок.

На овој начин, банката сакала да им се заблагодари на корисниците…

Пат во Дизниленд, како ви звучи? Погледнете како реагирале овие луѓе.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -