fbpx
13.8 C
Skopje

ФОТО: Досега никогаш ја немаме видено ваква – Цеца во бањарка и без шминка

АКТУЕЛНО

Фолк дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ е во петтата деценија од животот и може да се пофали со завидна фигура и младешки изглед.

Токму поради тоа пејачката нема проблем да се прикаже себеси во опуштено издание во своите четири ѕидови.

Овој пат на својот Инстаграм профил објавила фотографија од собата во хотелот на која позира во бањарка, а на која нејзините долги нозе доаѓаат до израз.

Исто така, забележливо е дека пејачката на себе нема ниту грам шминка.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -