fbpx
6.8 C
Skopje

Ова е момчето на мајката на Пријовиќ, а и тој е познат пејач (фото)

АКТУЕЛНО

Популарната ѕвезда на „Гранд“, Александра Пријовиќ талентот за пеење го наследи од својата мајка Борка Михајловиќ, која исто така се занимава со пеење.

Таа отсекогаш навиваше за нејзината и љубовта на Филип, па беше доста среќна кога Александра ја круниса врската со брак.

Од друга страна, Александра ја поддржува љубовната врска на својата мајка.

Момчето на Борка е Фахрудин Буљубашиќ, исто така пејач, во чие друштво често се фотографира и за на Фејсбук.

Еве како изгледаат заедно:

Извор: Вистина

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -