fbpx
9.8 C
Skopje

ФОТО Најзгодната фолкерка Елена Велевска во прозирен фустан и минијатурно бикини го запали инстаграм

АКТУЕЛНО

Познатата фолк-пејачка Елена Велевска и ова лето е број 1 на социјалните мрежи. Атрактивната пејачка не престанува да објавува фотографии, на кои во преден план е нејзината совршена фигура.

Таа денеска објави фотка на која позира во црн и минијатурен костим за капење, а се разбира, до израз доаѓаат нејзините атрибути.

Може само да претпоставуваме уште само колку вакви или слични фотографии не очекуваат од Велевска до крајот на летото.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -