fbpx
8.8 C
Skopje

ФОТО: Со 68 години објави фотка во бикини – Неда Украден ги засени помладите колешки

АКТУЕЛНО

Неда Украден оди кон својата 70. година, а со изгледот ги засенува и помладите колешки. Таа објави фотка во бикини.

Неда Украден веќе одамна ја носи титулата најсекси баба на естрадата, а со својата најнова објава на Инстаграм таа позиција додатно ја зацврсти.

Неда призна дека многу и годат комплиментите кои ги добива.

Таа откри дека нема никакви големи тајни кога станува збор за нејзиниот изглед, а пејачката никогаш не била љубител на естетската хирургија.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -