fbpx
7.8 C
Skopje

(ФОТО) На Цеца веќе не и е гајле како изгледа – се појави во преполн ресторан без грам шминка

АКТУЕЛНО

Светлана Цеца Ражнатовиќ важи за една од најпопуларните пејачки, а во нејзината богата музичка кариера се` се знае.

Цеца моментално се одмара и ги полни батериите на Кипар со своето семејство, а драгоцените моменти со најмилите одлучи да ги сподели со фановите.

Таа ја собра екипата во еден ресторан, каде уживаа во храна и пијалок, а кога објави слика на Инстаграм фановите веднаш забележаа дека е без воопшто шминка.

Извор: Курир

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -