fbpx
8.8 C
Skopje

Боки славеше роденден, но Лила беше ѕвезда на вечерта (ФОТО)

АКТУЕЛНО

Познатата водителка беше една од гостите на роденденската прослава на сопственикот на „1ТВ“ , Бојан Јовановски, па по тој повод реши да облече фустан кој многу малку препушта на фантазијата.

Со транспарентен фустан, со отворен грб, во комбинација со сандали на висока потпетица и впечатлив црвен кармин, Лила Стојановска изгледот го заокружи со танга гаќички и уште еднаш докажа зошто со години е број еден.

Извор: Република

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -