fbpx
7.8 C
Skopje

Како изгледаше Мустафа Сандал пред да ја запознае Емина (ВИДЕО)

АКТУЕЛНО

Додека со месеци се зборуваше за разводот на Емина јаховиќ од турскиот пејач Мустафа Сандал, но и наводното помирување, многу медиуми пренесуваат како пејачот во последните години доста се промени, особено телото и имиџот.

Имено, пред да ја запознае Емина, тој во Турција важеше за копијата на Рики Мартин.


Беше познат по стајлинзите и песните, а дури кога ќе го видите како меша со колкови ќе сфатите зошто никогаш не ја достигна популарноста што ја има неговиот колега Таркан.

Погледнете:


Извор: Вистина

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -