fbpx
11.8 C
Skopje

НИКОГАШ ПОЖЕШКА – Лила ги крена нозете и направи бум на Инстаграм

АКТУЕЛНО

Познатата ТВ-водителка Лила Филиповска е препознатлива по својот стил, кој често изобилува со сексапилни изданија. Но, никогаш така провокативно како досега.

Лила вчеравечер присуствуваше на роденденска забава, и за таа прилика облекла црн проѕирен фустан од тантела под кој во прв план се танга гаќите.

На фотографијата Лила позира свртена со грб покажувајќи ја својата позадина

Лила Филиповска, убавата домаќинка на Се или нешто, денес ги крена нозете и направи бум на Инстаграм.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -