fbpx
17.8 C
Skopje

Ау ау, каква риба е пејачката Сани во бикини по породувањето (ФОТО)

АКТУЕЛНО

По многуте настапи кои ги има од својата богата летна агенда, фолк пејачката Сања Апостоловска –Сани реши да здивне и да си даде издишка со семејството.

Таа моментално летува во Охрид со своите сакани, а за тоа како го поминува времето откри предку социјалните мрежи.

Познато е дека откако се породи со втората ќеркичка, Сани за многу брзо време се врати во посакуваната форма иако за време на бременоста како што објави во една прилика, покачила 25 килограми.

Но кај некои мајката природа побрзо реагира, а Сани е една од тие што имаат среќа да бидат згодни мајки со бебето во рацетете и да прати поздрав во бикни заедно со својата слатка наследничка.

Извор: Вистина

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -