27.8 C
Skopje
Wednesday, June 12, 2024

(ВИДЕО) Инцидент на лет кон Ибица: Пијана патничка играла, се соблекувала, па предизвикала тепачка

Во авион на летот за Ибица се случила голема тепачка откако една патничка им играла на патниците и им ги покажувала градите.

Инцидентот се случил на летот од Англија кон Ибица, а оваа необична сцена ја снимал еден од патниците кои вели дека пријателите на жената седеле во задниот дел од авионот и дека била одвоена од групата момчиња.

-И даваа нонстоп да пие, започна да игра и да ги покажува градите, вели патникот.

Тој додава дека пријателите започнале да ја смируваат, но предоцна било.

-Не правеше некој голем проблем, само им одеше на луѓето на живци, летот беше доцна навечер, а во еден момент се скара и со стјуардесите. Во еден момент започна да ги удира и луѓето по глава, а кога допре една девојка, таа и возврати со шлаканица и така започна се, раскажува патникот.

Тој вели и дека акцијата траела се додека не слетал авионот, по што полицијата влегла во авионот и ја одвеле со лисици.

поврзани објави

Последни објави