6.8 C
Skopje
Tuesday, November 28, 2023

Ќерката на Цеца облече минијатурно бикини и беше хит на плажата во Монте Карло (ФОТО)

Ќерката на Цеца, Анастасија Ражнатовиќ во моментов е на летен одмор во Монте Карло, а фановите на социјалните мрежи секојдневно плакнат очи од нејзините провокативни фотографии.

Младата пејачка која е наследничка на Цеца позирајќи во златно бикини ја покажа идеалната фигура.

Таа каде и да се појави привлекува големо внимание со нејзиниот провокативен изглед и секси тело, погледнете.

Извор: Курир

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -