fbpx
10.8 C
Skopje

Лила повторно го руши Инстаграм – Во тангата беше врв ама на оваа слика е најака(фото)

АКТУЕЛНО

Во македонските медиуми ретко минува ден без името на ТВ водителката Лила Филиповска да стои во насловите.

Иако самата вели дека подраго и е кога ја има помалку, но со вистинска причина и повод, нејзината појава и активности едноставно привлекуваат внимание за окото на медиумите и јавноста.

Неодамна направи бум со фотографијата на која ја постави на социјалните мрежи во изгледот од роденденот на Боки 13 каде носи транспарентно здолниште под кое се гледа црните танга гаќички.

https://www.instagram.com/p/BmrLKpBANHk/?taken-by=lilafilipovska

Овој пат, наместо од задна, понуди уште една жешка перспектива од себе, но однапред.

Не е тајна дека ги зголеми градите за што вели дека требало да ги направи порано, а сега со вака бујно издание, полна со самодоверба и женственост не се штеди да ги „открие“.

Седната во салон за разубавување, уживајќи со затворени очи, а во фокус беа бујните гради од ултра отвореното деколте од црвеното кежаул фустанче.

Ако оној изглед со тангата беше „врв“ за многумина, ние оваа фотографија исто така ја ставаме меѓу оние – врвните!

Извор: Вистина

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -