fbpx
6.8 C
Skopje

Богојески: ВМРОВЕЦ машки на цел свет кажува – Јас сум ПРОТИВ!

АКТУЕЛНО

Вмровец не се плаши да каже кога не се согласува!!! Вмровец не се крие зад други!!! Вмровец машки на цел свет кажува – јас сум ПРОТИВ!!! Борис Трајковски не се плашеше!!! Да не се плашиме и ние!!!
И гласот “ПРОТИВ” е глас за Македонија, напиша заменик генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ Петар Богојески на својата официјална ФБ страница.

Вмровец не се плаши да каже кога не се согласува!!!Вмровец не се крие зад други!!!Вмровец машки на цел свет кажува -…

Posted by Петар Богојески – Petar Bogojeski on Saturday, September 8, 2018

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -