fbpx
-4.2 C
Skopje

(ВИДЕО) Сергеј Варошлија не бира: Сега ги „пеглаше“ и пратеничките од Собранието

АКТУЕЛНО

Најновото издание на емисијата „Мода“ кое се емитува на 1ТВ остави свој личен печат.

Модниот критичар и водител на емисијата, Сергеј Варошлија покрај случајните минувачи сега ги искоментира стиловите на пратеничката Даниела Рангелова, пејачката Пепи и водителката Елена Стефановска.

Модните катастрофи на овие јавни личности, како и оние луѓе што објавуваат фотографии на социјалните мрежи можете да ги погледнете во видетото подолу:

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -