13.8 C
Skopje
Thursday, May 23, 2024
spot_img

Позната е замената на Јелена Карлеуша во жирито на „Ѕвездите на Гранд“ – сите се изненадени

Имено, на утрешното снимање на местото на Јелена ќе биде еден од најдобрите вокали на територија на Србија, а тоа е Ивана Петерс од групата „Негатив“.

Пејачката Јелена Калруша некое време нема да учествува во жирито на „Ѕвездите на Гранд“, поради смртта на нејзината мајка. Засега не е познато дали Јелена воопшто ќе се врати на натпреварувањето, но директорот Саша Поповиќ мора да донесе замена.

Колку снимања Ивана ќе ја менува Јелена останува да видиме.

поврзани објави

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Последни објави