fbpx
14.8 C
Skopje

Пред да ја запознае Цеца, Аркан бил луд по друга пејачка и голема конкуренција на Светлана

АКТУЕЛНО

За бракот на Аркан и Цеца сеуште се пишува иако тој со години е починат. Постојат многу исповеди и приказни, а една приказна за Аркан е дека тој првата сопруга пред Цеца сакал да ја остави за Дорис Драгоевиќ.

Наводно Аркан бил во врска со неа, се фалел дека е одлична во кревет, а таа била лудо заљубена во него. Тој сакал развод поради неа од сопругата Наталија.

Сите контакти ги прекинале кога бил уапсен.

Потоа ја запознал Цеца и се оженил за неа, а Дорис веќе била мажена.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -