Тој има 70 години, но се уште е вистински заводник: Стивен Тајлер од Aerosmith блеска на црвениот килим

0
1
Steven

Стивен Тајлер и неговата 40 години помлада девојка Ејми Престон покажаа љубов на црвениот тепих на „iHeartRadio“ наградите.

70-годишниот Стивен беше облечен во црна сатенска кошула, црни панталони со нитни и долга наметка, додека помладата половина светкаше во лежерен комбинезон и плик чанта со ликот на Карл Лагерфилд.

Фото

Четирите децении разлика очигледно не се пречка за среќа.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here