Карлеуша ги загуби нервите: Директна закана кон газдата на „Пинк“ поради камерите на вечното почивалиште на нејзината мајка (Фото)

0
1

Јелена Карелуша е повторно во очите на јавноста, откако преку СМС порака го информираше газдата на „Пинк“, Жељко Митровиќ, дека ќе покрене тужба против него, неговата телевизија и емизијата „Папараци лов“.

Причината за тоа како што навела пејачката, е фактот што камерите на „Пинк“ постојано биле во близина на вечното почивалиште на нејзината мајка, па материјалот се објавува јавно.

Покрај тужбата, Карлеуша се закани дека како одговор, таа ќе започне со објавување на слики од ќерката на Митровиќ.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here