16.8 C
Skopje
Tuesday, April 16, 2024
Платено политичко рекламирање

Видео: Додека Костадин држеше прес пред штабот на ВМРО, во позадина ечеше „Каде е син ми Костадин“

Портпаролот на СДСМ Костадин Костадинов држеше прес-конференција пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ, а во меѓувреме денеска во позадина се слушаше песна со јасна порака до него и неговата партија.

Имено Костадинов даваше изјава за медиумите во позадина можеше да се слушне песната „Слушам кај шумат шумите“.

Инаку ова не е прв пат тој додека дава изјава пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ, да биде пуштана музика во позадина. Претходно дури држеше прес во позадина можеше да се слушне обработката на „Нешто ќе те питам бабо“ од Некст Тајм.

поврзани објави

- Advertisement -

Последни објави