Се појави во германско реално шоу, а жирито подзина од тверкањето- кога ќе ги видите нејзините приватни фотографии ќе занемете

0
2

Швеѓанката со српско потекло Наташа Краун се појави во шоуто „Германија има талент“ и ја остави публиката и жирито во шок.

Таа откако се појави на сцената веднаш започна да тверка, па предизвика бура од реакции во студиото, некои се смееја, а некој беа во неверување од тоа што го гледаат.

Таа во претставувањето изјави дека јаде големо количество на хамбургери, тестенини и пие големо количество на сокови.

Висока е 1.55 метри, а тешка е 130 килограми, а видеото од оваа емисија го имаат изгледано 77 милиони прегледи.

"Popo-lärste" on Got Talent Germany (Audition)

Judges are speechless! #GotTalent

Posted by Got Talent Global on Monday, November 19, 2018

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here