11.8 C
Skopje
Sunday, April 14, 2024
Платено политичко рекламирање

Ѓорчев со претставници на Демократските сили на Ромите во посета на Шуто Оризари (ФОТО)

Пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ денеска во друштво претставници на Демократските сили на Ромите (ДСР) беше во посета на населеното место Шуто Оризари.

-Денес заедно со пратеникот Владимир Ѓорчев и Демократски Сили на Ромите (ДСР) заедно помеѓу нашите сограѓани граѓаните, стои во Фејбсук статусот објавен на страната ОК Шуто Оризари.

Денес заедно со пратеникот Владимир Ѓорчев и Демократски Сили на Ромите (ДСР) заедно помеѓу нашите сограѓани граѓаните.#ПобедничкоШутоОризари #ПравдаЗаМакедонија

Posted by ОК Шуто Оризари on Tuesday, April 16, 2019

поврзани објави

- Advertisement -

Последни објави