fbpx
16.8 C
Skopje

(ВИДЕО) Нема да го препознаете – Бастијан Швајнштајгер со запуштена брада и неуредна долга коса

АКТУЕЛНО

Последната објава на социјалните мрежи на фудбалерот Бастијан Швајнштајгер ги остави во неверување фановите поради објавеното несекојдневно видео на фудбалерот.

Имено популарниот Швајни толку многу се промени што е сигурно дека ниту неговата Ана нема да го препознае.

Станува збор за трансформација на фудбалерот за потребите на една реклама за велосипеди во која тој ја има главната улога.

Со оглед на тоа дека тој предизвика големо внимание со изгледот, очигледно е дека кампањата за оваа реклама поминала над очекуваното.

Видеото погледнете го на следниот ЛИНК.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -