fbpx
17.8 C
Skopje

Карлеуша ја „запали“ јавноста: Провокативно издание кое ќе ве остави без здив (Фото)

АКТУЕЛНО

Популарната пејачка Јелена Карлеуша откако, на завчерашното снимање на „Ѕвездите на Гранд“ се појави со долга розе перика, денес повторно се врати со кратката, плава коса.

Карлеуша се одлучила за провокативен изглед, па перфектниот бел фустан што го одбра, совршено ја истакна нејзината фигура, но и бујното деколте. Сето тоа го надополни со длабоки чизми.

Таа на снимањето ја пристигна со нејзината другарка Јована Дакиќ, а поради тоа што нејзиниот ПР Зоран Бирташевиќ не е во државата, Јелена пред студиото ја пречека нејзиниот фризер.

Таа на 22 април имаше закажано рочиште со фудбалерот Огњен Врањеш, но повторно одлучи да не се појави. На рочиштето требаше да се разговара за помирување на фудбалерот на Андерлехт.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -