Македонската актерка и мисица откри дека е бремена – познато името на бебето

0
1

Македонската актерка и поранешна мисица Јана Стојановска во емисијата „Ексклузив“ откри дека ќе се мажи за своето момче, кошаркарот Андрија Бојиќ, кој е Србин, а живее во Скопје. Тие двајцата открија и дека очекуваат бебе.

Да, да, вистина е! Има и мал стомак мал!- вели гордиот иден тато, а Јана само се смееше.

Таа е во четвртиот месец од бременоста, а иако се уште не го знаат полот на бебето, одлучиле дека ако биде машко ќе се вика Микаило.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here