Девојката на Роналдо е во топ форма: Георгина повторно рекламира костими за капење

0
1

Девојката на фудбалерот Кристијано Роналдо се врати во форма и на нејзината работа како модел. 25-годишната Георгина Родригез е ѕвезда на најновата рекламна кампања за костими за капење на италијанскиот бренд Yamamay.

Кристијано и Георгина се забавуваат од 2016 година и заедно ја имаат едногодишната ќерка Алана Мартина. Фудбалерот исто така ги има двегодишните близнаци Ева и Матео и деветгодишниот Кристијано Роналдо Џуниор, кои ги доби со сурогат мајки.

Двајцата се запознале во продавница на Gucci каде таа работела како асистент на продажба, а потоа се сретнале пак на забава во организација на модната компанија.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here