fbpx
1.8 C
Skopje

Памела Андерсон објави ВИДЕО, откако претходно ја претепа нејзиниот дечко фудбалерот Рами

АКТУЕЛНО

Памела Андерсон продолжува со обвинувањата кон нејзиното поранешно момче фудбалерот Адил Рами.

Таа овој пат со факти ги потврди нејзините тврдења во врска со фудбалерот.

52-годишната актерка објави видео од нејзините повредени раце за кои тврди дека тоа му го направил токму Рами.

На нејзината официјаллна страница објасни дека шест месеци меше под медицински надзор и дека не им ја кажувала вистинската причина за нејзините повреди.

Инаку 33 годишниот фудбалер ги негираше ваквите обвинувањња преку социјалната мрежа на Инстаграм. Пошто веднаш возврати на неговата реакција со зборовите „Можеби тој не разбира што е насилство“.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -