fbpx
17.8 C
Skopje

ФОТО: Урнебес на зелено пазарче во Скопје – ова ќе ве остави без збор

АКТУЕЛНО

На пазарите во Скопје може да се најде се. Но, денес посетителите слатко се изнасмеаа.

На Зелено пазарче се продаваат јагоди кои продавачот ги опишува дека се слатки како туѓа жена.

Многу добра реклама, нема што, колку и да не ги сакате, веројатно ќе размислите и ќе купите – за да ја пробате „туѓата жена“, како што вели самиот продавач.

Вреди да се купи, зарем не?

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -