11.8 C
Skopje
Saturday, May 18, 2024
spot_img

Внимавајте кога порачувате од интернет – оваа жена си купила фустан, погледнете како изгледа

Девојка арачала фустан од АлиЕкспрес, но нема да поверувате што добила…

Девојкава која го носи фустанот на фотографиите и самиот фустан изгледаат одлично, за разлика од девојката која си го нарачала.

Но, дали навистина е до АлиЕкспрес или до нејзиното тело, останува на вас да оцените.

Требало вака:

А излегло вака:

поврзани објави

- Advertisement -spot_img

Последни објави