21.8 C
Skopje
Tuesday, April 16, 2024
Платено политичко рекламирање

ФОТО: Многу работи сте виделе, ама ова не – Тетовец на плажа

По фотографиите на паланчанката која оди на плажа во пижами и скопјанката со тенџерето, сега на социјалните мрежи хит е оваа фотографија на која е фотографиран тетовец по гаќи и чевли на плажа, а ја пренесе Бриф.мк.

Не сме сигурни дали станува збор за фотографија која е од Македонија, но останува да им веруваме на колегите од Бриф.мк, кои тврдат дека човекот е од Тетово.

Секако сме легенди, веројатно добро се сеќавате на жените кои на плажа се појавуваат со тенџере на плажа, а сега ни доаѓа и Тетовецот.

Уживај, нека луѓето зборат.

поврзани објави

- Advertisement -

Последни објави