24.8 C
Skopje
Sunday, May 19, 2024
spot_img
spot_img

Дарко Лазиќ веќе раскинува со Марина, која само што се породи – се појави шокантен доказ

Пејачот Дарко Лазиќ, откако ја раскина врската со пејачката Ана Севиќ, се впушти во романска со Марина Гагиќ, која неодамна му го роди синот Алексеј.

Нивната љубов беше за пример, но во еден момент започна да се зборува дека меѓу нив нешто не е како што треба.

Наводно, Дарко имал проблеми со Инстаграм, новинарите од регионот направил мала проверка и откриле дека Гагиќ не е во личностите кои тој ги следи.

Она што е уште поинтересно е што Марина „следи“ само една личност на оваа социјална мрежа – профилот на неговото куче.

Тие од претходно биле пријатели на оваа социјална мрежа, а моментално која е причината што повеќе не се „следат“, останува да дознаеме во периодот што следи.

поврзани објави

- Advertisement -spot_img

Последни објави