fbpx
7.8 C
Skopje

Мери Николова жестоко до СДСМ: Груперкава испадна појака за финансии од професорот Тевдовски?

АКТУЕЛНО

Груперкава појака во финансии од Тевдовски професор на Економски факулет. Значи, од денес се ќе биде на попуст. Купувајте преку групер, напиша на Фејсбук Мери Николова Буџаку, една од најгласните активистки на СДСМ и т.н. „шарена револуција“.

-Почитуван Драган Тевдовски според мене вие бевте топ министер. Не знам што маана ви најдоа и ве сменија? Кога е непослушен ученикот, наставникот е љут и го казнува. Така се случи и со вас изгледа од претпоставениот, не му бевте по мерка па ве шутна?

Груперкава појака во финансии од Тевдовси професор на Економски факулет. Значи, од денес се ќе биде на попуст. Купувајте…

Posted by Мери Николова Буџаку on Friday, August 23, 2019

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -