fbpx
8.8 C
Skopje

Полицијата во голема акција во Сарај, Грчец и Студеничани

АКТУЕЛНО

Синоќа имало голема полициска акција во Сарај, Студеничани и Грчец

Алсат синоќа јави дека полицијата спроведува голема полициска акција во Сарај, како и во селата Грчец и Студеничани.

Како што дознава Алсат, во акциите учествуваат припадници на редовната полиција и единиците за брзо распоредување.

Во текот на денот се очекува и одговор од МВР, за што точно станувало збор.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -