18.8 C
Skopje
Saturday, July 13, 2024

Тони Михајловски: Сите на куп да ве соберам со се мене, не сме му ни до колена на Владо!

Познатиот Актер Тони Михајловски на својот Фејсбук профил застана во одбрана на актерот Владо Јовановски. Михајловски рече дека сите на куп да ги собере со се него, не се му ни до колена на Владо, како глумци.

Еве што напиша актерот на својот профил на Фејсбук.

поврзани објави

Последни објави